ALIUMINĖS DURYS


Šiluma: Aliuminio durys atitika pačius aukščiausius šiluminės varžos reikalavimus, tačiau tam pasiekti reikalingos papildomos medžiagos ir tarpinės, kas šių gaminių kainą nuo standartinių lauko durų nemažai išbrangina.

Ilgaamžiškumas: Aliuminio durys yra vienas iš pačių tvirčiausių ir ilgaamžiškiausių pasirinkimų rinkoje, būtent dėl to šios konstrukcijos naudojamos visuose dangoraižiuose, bei kituose didžiuosiuose pasaulio statiniuose. Būdamos tris kartus lengvesnės už plieną, šios durys turi didesnę dizaino sprendinių įvairovę.

Priežiūra: Aliuminio durų priežiūra yra pati paprasčiausia, bei atspariausia aplinkos veiksniams. Dėl šio privalumo, aliuminio durys naudojamos didžiojoje dalyje komercinių pastatų.

Kaina: Aliuminio durų kaina yra aukštesnė palyginti su plieniniais ar plastikiniais gaminiais, tačiau pasirinkus šiuos gaminius, galėsite nebesijaudinti dėl atšiauresnio aplinkos poveikio, bei gaminio priežiūros.

Apibendrinimas: Aliuminio duris vertėtų rinktis tiems, kas vertina kokybę, bei funkcionalumą. Įsigijus aliuminio duris, jūs turėsite tvirčiausią ir mažiausiai priežiūros reikalaujantį gaminį.

 

Informacijai arba kainos paskaičiavimui, skambinkite nr: +370 6111 0819 arba rašykite el paštu: [email protected]