MEDINĖS DURYS - MEDINĖS DURYS KAUSTYTOS ALIUMINIU


MEDINĖS

Šiluma: Medinės durys pasižymi puikiomis, izoliacinėmis šilumos savybėmis, tačiau norint pasiekti pačius geriausius šilumos laidumo reikalaivimus, medinėms durims reikia naudoti specialius užpildus, bei tarpines.

Ilgaamžiškumas: Tinkamai prižiūrimos medinės durys bei langai, bus ilgaamžiški, bei tvirti.

Priežiūra: Medinės durys reikalauja daugiausiai priežiūros. Net ir naudojant rinkoje pačias geriausias medžiagas, rekomenduojama medinį rėmą perdažyti ne rečiau, kaip kas tris metus. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad medinės durys gali būti labai lengvai restauruojamos.

Kaina: Medinės durys, kaip jaukumo, natūralumo ir prabangos atributas namuose yra vienas brangesnių pasirinkimų, lyginant su kitais profilių pasirinkimais.

Apibendrinimas: Medinės durys turi bene daugiausiai galimų komplektacijos pasirinkimų. Medienai, galima rinktis iš pačių įvairiausių medienos rušių. Medienos profiliai yra ypač vertinami Azijos valstybėse, bei iki šiol laikomi namų prabangos bei jaukumo atributu.

 MEDINĖS DURYS KAUSTYTOS ALIUMINIU

Šiluma: Medinės durys, kaustytos aliuminiu pasižymi puikiomis, izoliacinėmis šilumos savybėmis, tačiau norint pasiekti pačius geriausius šilumos laidumo reikalaivimus, medinėms-kaustytoms durims reikia naudoti specialius užpildus, bei tarpines.

Ilgaamžiškumas: Aliuminiu kaustytos medinės durys pasižymi puikiomis ilgaamžiškumo, bei tvirtumo savybėmis. Aliuminis apsaugo medinį profilį nuo aplinkos poveikio, bei jį sutvirtina.

Priežiūra: Aliuminiu kaustytos medinės durys reikalauja kur kas mažiau priežiūros už medines. Gaminys išorėje apsaugotas aliuminio profiliais, kuriuos prižiūrėti yra paprasta ir lengva.

Kaina: Aliuminiu kaustytos durys yra vienas iš pačių brangiausių durų profilių pasirinkimų, tačiau interjere norintiems natūralumo, išskirtinumo, bei ilgaamžiškumo, tai yra optimaliausias pasirinkimas.

Apibendrinimas: Medinės durys, kaustytos aliuminiu yra pats prabangiausias pasirinkimas. Vertinantiems natūralumą ir ilgaamžiškumą, aliuminiu kaustytas medžio gaminys, kur kas ilgiau išlaikys savo geriausias savybes. Taip pat galėsite nebesukti galvos, dėl gaminio perdažymo.


Informacijai arba kainos paskaičiavimui, skambinkite nr: +370 6111 0819 arba rašykite el paštu: [email protected]